Epilace cukrovou pastou Alexandria Professional®

_

Alexandria Professional® je společnost, která provádí tělovou epilaci cukrovou pastou, zaměřující se na poskytování péče o pokožku a tělo přírodními přípravky. Zakladatelkou a majitelkou této americké společnosti je paní Lina Kennedykterá vytvořila odborný epilační program výuky Teorie Kennedy®, jak cukrovou pastou co nejjemněji nejúčinněji odstranit chloupky pro všechny typy pleti, věkové skupiny a chloupky jakékoli struktury. 

Cukrové pasty značky Alexandria Professional® jsou 100% hygienické, neobsahují parabeny, chemické přísady a ani žádné voskové pryskyřice. Produkty AP nejsou testovány na zvířatech, jsou hypoalergenní, nekomedogenní a veganské. Nikdy se nepřilepí na živé kožní buňky na těle ani na obličeji. Díky tomu se při epilaci cukrovou pastou odstraní pouze odumřelé kožní buňky a po aplikaci zůstává pokožka sametově hebká.  

Tyto pasty lze použít i při různých kožních problémech, jako je keratóza, ekzém, psoriáza atd., rovněž u klientů s křečovými žilami nebo s pavoučími žilkami, dokonce i u diabetiků (v případě potřeby vždy konzultujte s lékařem). Chloupky mohou být odstraněny už při délce 1,5 mm a epilace může být provedena už 2 dny po holení.

Jak se liší epilace cukrovou pastou a voskem?

_

Zbavování se nechtěných chloupků na těle a obličeji pomocí cukrové pasty vychází ze zcela odlišného přístupu než používání vosku. Liší se chováním jednotlivých produktů, směru vytrhnutí chloupků, složením a rizikem popálenin.  

Vosk se vyrábí z pryskyřice, která se přilepí na kožní buňkyPři depilaci horkým voskem na nohou nebo jiných oblastech těla hrozí popálení citlivé kůže. Většina produktů používaných pro depilaci voskem obsahuje ropné pryskyřice a další chemikálie, které mohou mít velmi negativní vedlejší účinky na pokožku a celé tělo. 

Přínos cukrové pasty doplňující péči o pokožku 

_
  • Zamezí a předchází zarůstání chloupků 
  • Odstraňuje chloupky všech barev a typů 
  • Ošetří, zjemní a zvláční všechny typy pokožky 
  • Působí jako přírodní peeling (odstraňuje odumřelé buňky) 
  • Pokožka po epilaci nepálí a nesvědí 
  • Minimální riziko vzniku zarudlých pupínků 
  • Při dlouhodobém používání jsou dorůstající chloupky mnohem jemnější a pravidelnou epilací AP se snižuje jejich množství a slábnou 

Epilační ošetření cukrovou pastou v tubě KiSS Waxing®  

_

KiSS Waxing™ nebolí tolik jako běžná vosková epilace, protože se nepřichytává k živým kožním buňkám. Co se týká složení KiSS Waxing™ – neobsahuje žádnou voskovou pryskyřici a skládá se z cukru, citronu a vody. Je velmi bezpečný pro všechny typy pokožky. Díky svému složení je šetrný i pro nejcitlivější typy pokožky. Přípravek je 100% rozpustný ve vodě, díky čemuž jej lze aplikovat tak často, jak potřebujete. 

Ačkoliv KiSS Waxing™ dokáže odstraňovat krátké chloupky, první a druhá procedura přinese lepší výsledky, pokud budou chloupky 4-8 mm dlouhé. Pro malé plochy, jako je obočí, se nanese KiSS Waxing na špachtli. Když se epilují nohy nebo jiná větší plocha, nanese se přímo na pokožku z mačkací láhve a rozetře se v rovnoměrné a tenké vrstvě. Přes KiSS Waxing se aplikujepilační pásek, který se silně přitisknna pokožku ve směru růstu chloupků a odstraní se při držení napnuté pokožky proti směru růstu chloupků.