Spolupráce s lékaři

_

MUDr. Kamila Rašková – dermatoložka Kroměřížské nemocnice, kožní oddělení

Ordinační doba PO, ÚT, ST (8:00 – 11:30  a 13:00 – 14:30).
Nutná telefonická objednávka ve Všeobecné a specializované kožní ambulanci.
Tel.: (+420) 573 322 525

MEDICOOP, s.r.o. – MUDr. Jiří Vodák, odborný lékař radiodiagnostiky, náměstí Míru 3760/11, 767 01 Kroměříž

Obchodní a profesní partneři

_

MAKO BUTTERFLY s.r.o. Bašť, Praha-východ

Společnost nabízí špičkovou kosmetiku značky ESSENTÉ, která je výsledkem několikaleté práce týmu českých odborníků a je srovnatelná s tím nejlepším, co se v současném světě kosmetiky a profesionální péče o pleť nabízí.

BTL zdravotní technika, a.s., Brno

Společnost byla založena v roce 1993. BTL se rozrůstala, aby se stala jedním z největších světových výrobců zdravotnické techniky. Hlavní segmenty BTL zahrnují fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Chardé s.r.o. – obchodní ředitelka Renata Moravcová

Dovozce a certifikovaný školitel pro vyučování profesionální techniky Kennedy Theory® epilace cukrovou pastou od společnosti Alexandria Professional.

COMPEX, spol. s.r.o., Brno

Společnost byla založena v roce 1991 Ing. Radkem Nešporem, který představil na trhu inovativní výrobky z lékařského a kosmetického odvětví. Dnes je COMPEX se svou značkou JETT výrobcem plasmových lékařských a kosmetických přístrojů , které používají lékaři a kosmetičky na celém světě.

SALVUS PRAHA Profi s.r.o., Praha

Vyrábí českou přírodní kosmetiku a nabízí široký sortiment přípravků k ošetření pleti i těla nejen pro kosmetické salony, ale i pro malospotřebitele.

Nobilis Tilia s.r.o., Krásná Lípa

Česká společnost, která vyvíjí a vyrábí českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku. Nabízí nejširší sortiment české certifikované přírodní a BIO kosmetiky nejen pro kosmetické salony, ale i pro malospotřebitele.

Profesní spolupráce

_

Unie kosmetiček, jejíž jsem členkou

Bc. Božena Davidová, Seifertova 3, 678 01 Blansko
permanentní make-up