Kosmetika ESSENTÉ

_

ESSENTÉ HYDRA BALANCE

Regenerační ošetření pro všechny typy pleti. Speciální ošetření pro posílení, vitalitu a hydrataci pokožky. Obnovuje hydrataci, regeneruje kožní bariéru, zlepšuje pružnost a pevnost pokožky. Může být aplikováno i v letních měsících.

ESSENTÉ HYDRA PLUS

Regenerační ošetření pro všechny typy pleti, i ty nejcitlivější a snadno reagující. Obnovuje hydrataci, regeneruje kožní bariéru, zlepšuje pružnost a pevnost pokožky. Může být aplikováno i v letních měsících.

ESSENTÉ LIFT REPAIR

Regenerační ošetření pro ochablou, unavenou a dehydratovanou pleť. Speciální ošetření pro posílení, vitalitu a hydrataci pokožky s omlazujícím, liftingovým a hydratačním účinkem. Obnovuje hydrataci, regeneruje kožní bariéru, zlepšuje pružnost a pevnost pokožky.

ESSENTÉ LIFT EXPRESS

Ošetření vhodné pro pleť ochablou a unavenou, s povadlými konturami obličeje. Má okamžitý účinnek omlazení, vypnutí a zpevnění pokožky. Eliminuje vrásky, zvyšuje elasticitu a pružnost pleti, navrací pleti tón a původní kontury. Ošetření má intenzivní dlouho trvající kosmetický lifting.

 

ESSENTÉ REDNESS MINIMIZERS

Komplexní ošetření zmírňuje podráždění a začevenání pokožky, zlepšuje žilní mikrocirkulaci, posiluje pružnost kapilár, navrací pleti hydrataci, chrání pleť před nepřiznivými vnějšími vlivy.

ESSENTÉ ACNE REPAIR

Ošetření vhodné pro mastné, problematické, ekzematické a aknózní pleti. Obnovuje hydrataci, reguluje tvorbu kožního mazu a předchází zámětlivým projevům v kůži.

ESSENTÉ ACNE STOP EXPRESS

Speciální ošetření vhodné pro citlivou pleť s projevy akné. Napomáhá rychlému odeznění příznaků akné, k odstranění černých teček, zmírňuje záněty, má antibakteriální účinky, dodává pleti zdravý vzhled. Aplikovat lze jako kúru 1 x 14 dní v počtu 5 – 6 ošetření.

Přípravky KORFF MILANO

_

Výrobky KORFF MILANO nabízí řadu SKIN CAREsluneční řadu a make-up. Všechny tyto výrobky se vzájemně doplňují a posilují společně své účinky tak, aby se dosáhlo co nejlepších výsledků při péči o Vaši pleť.  

Péče o pleť je vyvinuta tak, aby splnila nejen Vaše očekávání, ale aby nabídla skutečné řešení daného problému všech typů pleti. Důkazem je mladiství vzhled a prevence příznaků stárnutí pleti.  

Účinné složky v produktech plní svůj úkol okamžitého poopravení viditelných nedostatků, zatímco jemné textury a čisté esence Vás nadchnou pro každodenní péči o svůj vzhled. 

Přípravky RILASTIL

_

Všechny produkty Rilastil se zrodily jako dermatologické řešení zaměřené na jakýkoliv problém pokožky, i té nejcitlivější. Nabízí hned řadu kosmetických a dermatologických výrobků, které jsou určeny k dennímu ošetření jak pro ženy, tak pro muže, pro nastávající maminky, ale pro kojence a děti.

Všechny tyto výrobky se vzájemně doplňují a posilují společně své účinky tak, aby se dosáhlo co nejlepších výsledků při péči o Vaši pleť.

V naší sadě produktů můžete například najít přípravky k péči o pleť, ke sluneční ochraně (RilastilSun Systém) nebo Rilastil Camouflage – aneb korektivní make-up užitečný pro schování často viditelné a trvalé nedokonalosti pleti, pozitivně ovlivňující sebevědomí a psychickou pohodu.