Kosmetika DIBI MILANO

_

BASE PERFECTION

Kosmetické přípravky této řady poskytují specifický krok k revitalizaci kožní struktury a zaručují očištění kožního povrchu a odstranění folikulárních nečistot. Produkty Base Perfection funkčně odlupují epidermis, takže pokožka je vnímavější a vitálnější.

HYDRA PERFECTION

Extrémně hydratační a vyživující ošetření schopné oživit pleť tím, že poskytuje správné množství kyseliny hyaluronové a kolagenu. Je určena pro všechny typy pleti, které potřebují intenzivní a extrémní hydrataci a výživu.

#AGE METHOD

Omlazující ošetření, které je schopno čelit generovaným známkám stresu, včetně jet lag, a které chrání biologický kapitál pokožky, obnovuje poškození způsobené stárnutím a hormony, vypíná pokožku, minimalizuje výrazové linie a vrásky.

CALM PERFECTION

Kosmetické ošetření, které poskytuje okamžité pohodlí, obnovuje kožní bariéru a snižuje přechodné a trvalé zarudnutí. První Biomimetická kosmetická řada speciálně vyvinutá pro citlivou a nesnášenlivou a reagující pokožku.   

LIFT CREATOR

Liftingové ošetření nové generace pro obnovu pleti, pozvednutí kontur pleti, korekci vrásek a zhuštění tkáně. Pleť je obnovena, vypnutá, více tónovaná a pevná. Díky účinným látkám pomáhá proteinům zapojit se do produkce kolagenu a elastinu. 

„Kosmetika DIBI MILANO je světoznámou italskou značkou používanou v profesionálních institutech krásy, Wellness a SPA po celém světě.“

Přípravky KORFF MILANO

_

Výrobky KORFF MILANO nabízí řadu SKIN CAREsluneční řadu a make-up. Všechny tyto výrobky se vzájemně doplňují a posilují společně své účinky tak, aby se dosáhlo co nejlepších výsledků při péči o Vaši pleť.  

Péče o pleť je vyvinuta tak, aby splnila nejen Vaše očekávání, ale aby nabídla skutečné řešení daného problému všech typů pleti. Důkazem je mladiství vzhled a prevence příznaků stárnutí pleti.  

Účinné složky v produktech plní svůj úkol okamžitého poopravení viditelných nedostatků, zatímco jemné textury a čisté esence Vás nadchnou pro každodenní péči o svůj vzhled. 

Kosmetika OLOS

_

HYDRASENCE

Regenerační řada bohatá na komplex přírodních složek skládajících se z extraktu řas Chlorella a Quinoa. Její složení podporuje hydrataci hned třemi způsoby (prevencí, obnovou a optimalizací přirozených funkcí pokožky). Správná hydratace je první tajemstvím krásy pro hebčí a jasnější pleť.

NETTRADE DI ZUCCA

Hydratační řada speciálně určena pro pokožku, která je lesklá a vykazuje přebytek kožního mazu. Jeho složení je navrženo tak, aby obnovilo správnou míru hydratace epidermis a bezchybný tón pleti. Perfektně poskytne Vaší pleti matný efekt
a jednotný tón bez pocitu mastnoty.

DELIZIA DI RISO 

Výživná a antioxidační řada, vhodná pro normální a velmi suchou pleť. OLOS přichází s novým přírodním kosmetickým přístupem a dává život hvězdným
a avantgardním výrobkům, a to díky čistotě a nejlepším integrálním surovinám.
 

FRUTTI DI BOSCO

Zklidňující řada vhodná pro pokožku citlivou, choulostivou s projevy nesnášenlivosti a křehkými kapilárami. Jde o komplex čistých ovocných výtažků, které mají zklidňující vlastnosti. Ošetření touto řadou zklidňuje projevy zarudnutí a podráždění a posiluje přirozené ochranné mechanismy pokožky.

GLYCO PROGRAM

Intenzivní regenerační kůra, která napomáhá stimulovat přirozené regenerační mechanismy pokožky a obnovovat vitalitu pleti. Doporučuje se jej využívat například při přechodu mezi jednotlivými ročními obdobími, při způsobení stresu, výskytu vrásek, nežádoucím zbarvením kůže a výskytu skvrn.

„Kosmetika OLOS – přírodní koncept v dokonalém moderním stylu aneb krása v harmonii s přírodou.“

Přípravky RILASTIL

_

Všechny produkty Rilastil se zrodily jako dermatologické řešení zaměřené na jakýkoliv problém pokožky, i té nejcitlivější. Nabízí hned řadu kosmetických a dermatologických výrobků, které jsou určeny k dennímu ošetření jak pro ženy, tak pro muže, pro nastávající maminky, ale pro kojence a děti.

Všechny tyto výrobky se vzájemně doplňují a posilují společně své účinky tak, aby se dosáhlo co nejlepších výsledků při péči o Vaši pleť.

V naší sadě produktů můžete například najít přípravky k péči o pleť, ke sluneční ochraně (RilastilSun Systém) nebo Rilastil Camouflage – aneb korektivní make-up užitečný pro schování často viditelné a trvalé nedokonalosti pleti, pozitivně ovlivňující sebevědomí a psychickou pohodu.